کانون آگهی و تبلیغات جهان امروز با کسب مجوز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور ارائه خدمات به جامعه پزشکی و سلامت و مردم شریف استان پهناور کرمان اقدام به پیاده سازی بانک اطلاعات پزشکان و سلامت طب مپ ( اپلیکیشن ، وب سایت) نموده است.

 

علی رغم پتانسیل عظیم و بی نظیر حوزه پزشکی و سلامت استان کرمان و به دلیل گمنام ماندن بخش بزرگی از این جامعه دلسوز، متاسفانه عده زیادی از مردم کرمان به دلیل عدم آگاهی جهت معالجه به استانهای همجوار یا تهران سفر می کنند، که این باعث تحمل رنج و هزینه گزاف سفر است و چه بسا عده زیادی هم به دلیل پیشرفت بیماریشان قادر به طی مسافت زیاد نمی باشند.

 

از طرفی همانطور که بارها مشاهده شده است در یک زمینه یا تخصص چندین پزشک حاذق و با سطح دانش بالا در حال خدمت می باشند، اما به دلیل عدم آگاهی متاسفانه تراکم مراجعه و بیماران به یک پزشک یا مرکز درمانی بسیار زیاد می باشد که باعث تاخیر درمان و چه بسا بالاجبار باعث کوتاه شدن زمان استاندارد ویزیت گردد.

 

با توجه به دلایل بالا و دلایل دیگری که در این فرصت کم شرح آنها مقدور نمی باشد، کانون آگهی و تبلیغات جهان امروز این خلا آگاهی را در بین جامعه بزرگ پزشکی و سلامت همچنین مردم شریف استان کرمان و استانهای همجوار درک کرده و اقدام به طراحی و پیاده سازی جامعترین پایگاه اطلاع رسانی پزشکان و سلامت استان کرمان (TebMap) در قالب اپلیکیشن و وب سایت نموده است.

 

مهمترین مزایا و خدمات بانک اطلاعات طب مپ  به صورت زیر می باشد:

 

- دسترسی آسان به اطلاعات پزشک و مرکز درمانی و سلامت موردنظر با جزئیات ( همانند آدرس و تلفن، طریقه نوبت دهی، شرکتها و بیمه های طرف قرارداد و ... )

 -پیدا کردن آسان و سریع آدرس مربوطه از طریق نقشه اپلیکیشن و وب سایت

 

-     پیدا کردن نزدیکترین مرکز درمانی به محل موردنظر

 

-   ارسال نظرات به عضو موردنظر

 

  -  گسترش دامنه انتخاب و انتخاب دقیقتر مرکز و پزشک موردنظر براساس اطلاعات طب مپ

 

   -  اطلاع از تخصص خاص یا امکانات پزشکی خاص و استثناء در کرمان

- بهره مندی از مدرنترین و پرطرفدارترین تکنولوژی فناوری اطلاعات با دسترسی بسیار آسان و سریع ( اپلیکیشن، وب سایت، رباط تلگرام

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

biuquote
  • نظر
  • پیش نمایش زنده
Loading